Naujienos

 
   

KVIETIMAS PASINAUDOTI PARAMA „INVEST LT+“

[2015-11-03] [Projektai]

Priemonės tikslas: Skatinti tiesiogines užsienio investicijas, sudarant sąlygas tobulinti investuotojų darbuotojų kvalifikaciją, žinias ir gebėjimus.

Remiamos veiklos: Užsienio investuotojų, investuojančių Lietuvos Respublikos teritorijoje į gamybą ir (ar) paslaugas, darbuotojų mokymas ir kvalifikacijos tobulinimas, įskaitant mokymo darbo vietoje organizavimą.

Tinkamos išlaidos: darbuotojų mokymas ir kvalifikacijos tobulinimas, įskaitant mokymo darbo vietoje organizavimą.

Skiriama paramos suma: Iki 500.000 EUR. Dengiama iki 70 % tinkamų išlaidų.

UAB „Business development solutions“ padės įvertinti Jūsų įmonės galimybes gauti paramą, parengti paraišką ir administruoti projektus, apimančius:

- Įmonių investicijas, tiesiogiai susijusias su informacinių ir ryšių technologijų pritaikymu keliems įmonės išoriniams verslo procesams (pavyzdžiui, klientų aptarnavimo, tiekimo logistikos, el. rinkodaros ir kt.) suderinti;
- Inovatyvių informacinėmis ir ryšių technologijomis grindžiamų verslo procesų diegimą;
-Informacinėmis ir ryšių technologijomis pagrįstus sprendimus, pritaikytus tam tikrose verslo sektoriuose (pavyzdžiui, žemės ūkio, karjerų eksploatavimo, gamybos, statybos ir kt.) veikiančių įmonių ir jose vykdomų procesų valdymo poreikiams patenkinti;
- Pagalbą įsigijant kompiuterinę įrangą, programinę įrangą (įskaitant jos programa- vimą ir konfigūravimą), patentus ir licencijas, reikalingus individualaus projekto tikslams pasiekti.
Paraiškos parengimo įkainiai:
Paraiškos parengimas: 3000 € (į išlaidas įskaičiuotas paraiškos parengimas, projekto ad- ministravimas projekto įgyvendinimo laikotarpiu, galutinių ataskaitų pildymas po pro- jekto užbaigimo).
Iškilus klausimams, maloniai prašome kreiptis el.paštu projektai@bdsolutions.lt arba telefonu +370 615 38985
---
visos naujienos

 
  LTEN  
 

Business development solutions © 2008
E-sprendimas:
Justina Matusevičiūtė, Linas Šimkus